Faktureringsadress

Sörmlands Matkluster
c/o Lena Engelmark Embertsén
Högtorp 1
640 31 Mellösa

Presskontakt

Erika Olsson
erika@onsberga.se
070-65 310 31

Projektledare Rabarber fest och Aptitrundan

Rocco Gustafsson
rocco@finkultur.com
070-790 56 16

Styrelsen

Ordförande

Erika Olsson
Onsberga gård
erika@onsberga.se
070-65 310 31

Kassör

Lena Engelmark Embertsén
Högtorp Gård
lena@hogtorp.se

Sekreterare

Anna Jerdén
Eskilstuna Ölkultur
anna.jerden@eskilstunaolkultur.se

Medlemsansvarig

Lou Norén
Kalkugnstorp
lou@kalkugnstorp.se
070 447 53 94

Utbildning och Vilt

Eva Von Heideken
Fräkentorp
heideken@telia.com

Event & hemsida

Christer Nordqvist
Magdakullan
christer@magdakullan.se

Matverk

Tobias Andersson
Edsbacka Bistro
tobias@matifokus.se

Vi vill gärna bli fler!

Arbetar du med lokal mat i Sörmland är du välkommen att bli medlem hos oss.