Faktureringsadress

Sörmlands Matkluster
c/o Lena Engelmark Embertsén
Högtorp 1
640 31 Mellösa
lena@hogtorp.se

Presskontakt

Erika Olsson
erika@onsberga.se
070-65 310 31

Projektledare Matfester

Rocco Gustafsson
rocco@finkultur.com
070-790 56 16

Styrelsen

Ordförande & medlemsansvarig

Erika Olsson
Onsberga gård
erika@onsberga.se
070-65 310 31

Kassör

Lena Engelmark Embertsén
Högtorp Gård
lena@hogtorp.se

Ledamot

Patrik Arneke
Smaka & Se – Verksam på Äleby Gård
patrik.arneke@telia.com
070-5334034

Ledamot

Liselott Hagberg
LOGÖ AB – Rådgivare
liselotthagberg@gmail.com
070-2027016

Utbildning och Vilt

Eva Von Heideken
Fräkentorp
heideken@telia.com

Event & Hemsida

Christer Nordqvist
Magdakullan
christer@magdakullan.se

Mötesplats Matverk & Hemsida

Tobias Andersson
Edsbacka Bistro
tobias@matifokus.se
070-723 41 24

Vi vill gärna bli fler!

Arbetar du med lokal mat i Sörmland är du välkommen att bli medlem hos oss.