Faktureringsadress

Sörmlands Matkluster
c/o Roger Tiefensee

Ekeby Sjöstugan 1
642 96 Malmköping

Roger.tiefensee@gmail.com

Presskontakt

Roger Tiefensee
rogertiefensee@gmail.com
070-2633602

Projektledare Matfester

Rocco Gustafsson
rocco@finkultur.com
070-790 56 16

Styrelsen

Ordförande & medlemsansvarig

Roger Tiefensee
Tiefensee äppelodling
rogertiefensee@gmail.com
070-2633602

Vice ordförande

Liselott Hagberg
LOGÖ AB – Rådgivare
liselotthagberg@gmail.com
070-2027016

Mötesplats Matmöte & Hemsida

Tobias Andersson
Edsbacka Bistro
tobias@matifokus.se
070-723 41 24

Event & Hemsida

Christer Nordqvist
Magdakullan
christer@magdakullan.se

Ledamot

Fredrik Kämpenberg
Kämpenberg Creative Kitchen AB
kfkampenberg@hotmail.com

Ledamot

Anders Möller
Archangelica
anders@archangelica.se

Ledamot

Patrik Arneke
Smaka & Se – Verksam på Äleby Gård
patrik.arneke@telia.com
070-5334034

Vi vill gärna bli fler!

Arbetar du med lokal mat i Sörmland är du välkommen att bli medlem hos oss.