Faktureringsadress

Sörmlands Matkluster
c/o Roger Tiefensee

Ekeby Sjöstugan 1
642 96 Malmköping

Roger.tiefensee@gmail.com

Presskontakt

Roger Tiefensee
rogertiefensee@gmail.com
070-2633602

Projektledare Matfester

Rocco Gustafsson
rocco@finkultur.com
070-790 56 16

Styrelsen

Ordförande

Roger Tiefensee
Tiefensee äppelodling
rogertiefensee@gmail.com
070-2633602

Vice Ordförande

Patrik Arneke
Smaka & Se – Verksam på Äleby Gård
patrik.arneke@telia.com
070-5334034

Medlemsansvarig & Hemsida

Tobias Andersson
Edsbacka Bistro Strängnäs
tobias@matifokus.se
070-723 41 24

Event & Hemsida

Christer Nordqvist
Magdakullan
christer@magdakullan.se

Kassör

Andreas Gisselfeldt
Mälarchark
andreas@malarchark.se
076-633 45 95

Ledamot

Anders Möller
Archangelica
anders@archangelica.se

Ledamot

Pernilla Wallstedt
Sjöholms Gård
Pernilla@sjoholmsgard.se
070-56 88 742

Ledamot

Eva Humble
Studieförbundet Vuxenskolan
eva.humble@sv.se
070-536 0470

Vi vill gärna bli fler!

Arbetar du med lokal mat i Sörmland är du välkommen att bli medlem hos oss.